תפריט סגור

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין

מה זה ניהול מוניטין?

ניהול מוניטין, ORM (ראשי תיבות של Online Reputation Management) הוא תהליך ניהול המוניטין של עסק/אדם או ארגון המאפשר שליטה על המידע הזמין באינטרנט. זוהי דרך להגן עליהם מפני פרסום שלילי, כגון ביקורת או השמצה ומפני מידע מטעה. למעשה הוא שירות שמקורו יחסי ציבור לטווח הארוך על מנת להימנע מהשלכות שליליות שעלולות לבוא עם מוניטין ירוד, עם ההתפתחות הטכנולוגית ובעידן של היום כשהכל עבר לאונליין כ90% מהאוכלוסייה פונים למנועי החיפוש כדי לקבל מידע על מותג, אדם, נושא או מוצר, כך שכל אזכור שלילי: שמועה או שקר יכולים להרוס במיידית את תדמיתו של האדם/העסק ולפגיעה בלקוחות/מכירות לכן השירות של הדחקת אזכורים שליליים הוא מאוד חשוב.

איך המוניטין שלכם יכול להיפגע ומהי דרך הפעולה?

מוניטין של עסק/נותני שירות עלול להיפגע מגורמים רבים כגון: פוסטים ברשתות חברתיות, ביקורות, מאמרי חדשות, פסקי דין ועוד. יש מספר דרכים שבהן ניתן למנוע פגיעה במוניטין. הצעד הראשון הוא לזהות ולנתח את כל מקורות התוכן הזמינים באינטרנט. זה כולל אתרים, בלוגים, פוסטים במדיה חברתית, ביקורות, מאמרי חדשות ועוד. השלב הבא הוא ליצור תוכנית אסטרטגית כיצד להגיב לכל תוכן שלילי שמופיע באינטרנט, כמו כן ליצור תוכן חדש כגון: כתיבת ביקורות חיוביות, העלאת כתבות יח"צ ולקדם אותם ועוד.

כמה זה עולה?

עלות ניהול המוניטין עשויה להשתנות בהתאם לגודל ומורכבות הפרויקט ותלויה בעיקר בגודל היקף הזמן הדרוש לביצוע של הסרת התוצאות השליליות ובתחזוקה השוטפת הדרושה.

 

שירותי ניהול מוניטין – הדחקת אזכורים במהירות עם צוות המומחים

  • משרדנו מספק שירות של ניהול מוניטין – הדחקת אזכורים שליליים מדף התוצאות הראשון של גוגל

בין הפעולות המבוצעות:

  1. יצירה של תוצאות חיפוש חדשות וחיוביות
  2. קידום אורגני של הערוצים הדיגיטליים החברה בתוצאות החיפוש (פייסבוק, אינסטגרם וכו')
  3. כתיבת ביקורות חיוביות מיוזרים אמיתיים בכרטיס העסק של הלקוח בגוגל ביזנס.
  4. כתיבת ביקורות חיוביות בכרטיס העסק של הלקוח באינדקסים הגדולים (איזי, B144, דפי זהב וכו').

אז אם השם שלך חשוב לך ואתה רוצה לשמור עליו פנה/י אלינו עכשיו לשיחת ייעוץ ונשמח לקבוע לקפה ולסייע בעניין.
ליצירת קשר>>

תנו לנו להזניק את העסק שלכם להצלחה
לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו קשר

השאירו פרטים