תפריט סגור

פרסום באאוטבריין

מה זה בכלל פרסום באאוטבריין?

אאוטבריין היא פלטפורמת פרסום מקוונת המציעה קידום של מאמרי תוכן ממומן באלפי אתרים שקהלי היעד שלנו נמצאים בהם שיש להם שטחי פרסום של אאטובריין, למעשה היא מחברת את התוכן שלך לקהל היעד המתאים. נכון להיום יותר ממיליארד מפרסמים משתמשים בחודש ברשת הפרסום של אאוטבריין בכדי לקדם את התוכן שלהם, מה שהופך אותה לאחת מרשתות הפרסום הפופולרית בעולם.

 

איך עובדת השיטה?

פרסום באאוטבריין וכן פרסום בטאבולה מבוססת על הרעיון שאנשים שקוראים מאמר יתעניינו גם במאמרים דומים אחרים, למעשה תוכן המאמר שאליו יגיעו יספק להם פתרון חלקי ואז יניע אותם להשאיר פרטים על מנת לקבל את הפתרון המלא/המוצר או השירות שהם צריכים.

דוגמא למודעה

הלקוח קראה כתבה שמדברת על הלוואה,  אז תופיע לו בעמודה של "מאמרים נוספים" באחד האתרים שיש שם שטח פרסום של טאבולה מודעה: שתיתן לגולש הפתרון שהוא צריך: "איך תקבלו הלוואה מהירה מהיום להיום" ואז כשהגולש ילחץ על המודעה הוא יגיע לעמוד עם מאמר שיווקי שתסביר לו ויתן לו פתרון חלק  ולבסוף תניע אותו להשאיר את הפרטים שלו בטופס של יצירת הקשר על מנת לקבל את הפתרון המלא.

ניתן להשתמש באאוטבריין לקידום של מאמרים, וידאו, תמונות וסוגים נוספים של תוכן.

 

פרסום באאוטבריין – על מה בדיוק משלמים?

היתרון של שיווק באמצעות תוכן בעזרת פרסום באאוטבריין הוא שמשלמים רק כשמישהו לוחץ על אחת מהמודעות, במקום לשלם רק על הופעות כמו בהשוואה לפלטפורומות אחרות.
שיטה זו יעילה מכיוון שהיא 'מבזבזת' את תקציב הלקוח רק על קליקים שסביר להניח שיובילו למכירות או לתוצאות רצויות אחרות בעוד שמערכות פרסום אחרות גובות תקציב עבור כל צפייה במודעות שלהן.

 

מה יוצא לבעלי האתרים מהקצאת שטח הפרסום?

למעשה אאוטבריין מבצעת תיווך בין בעלי האתרים למפרסמים עצמם, היא מרוויחה מכך שהיא זוכה לשטחי פרסום נכבדים באתרים שיש בהם מאות אלפי גולשים, ובעל האתרים מרווחים שהיא מקבלים עמלה מסוימת על אותו השטח.

  • אנחנו נשמח להרים לכם קמפיין אאוטבריין מוצלח, פנו אלינו לשיחת ייעוץ בטופס באתר או צלצלו אלינו.
תנו לנו להזניק את העסק שלכם להצלחה
לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו קשר

השאירו פרטים