תפריט סגור

פרסום באינסטגרם

פרסום באינסטגרם
אז מה זה פרסום באינסטגרם / קידום ממומן באינסטגרם?

אינסטגרם בבעלותה של פייסבוק היא היום הרשת החברתית הגדולה ביותר לצעירים ניתן להעביר מסר ולהגיע לקהל צעיר. פרסום באינסטגרם לקהל יעד ממוקד בעזרת מאפיינים ספציפיים: תחומי עניין, דפים מועדפים, מין, מצב משפחתי – רווקים ונשואים, גיל מסוים, איזור ספציפי, שפה מסוימת, מספרי טלפון, אימייל ועוד. החיוב לאינסטגרם של חברת פייסבוק על הפרסום הוא פר קליק/תשלום לכל אלף חשיפות.

פרסום באינסטגרם – איך עובדת השיטה?

שיטת פרסום באינסטגרם היא שיטת "אקטיבית", "דחיפה" –  (PUSH) לדחוף את המודעות שלכם בניוזפיד לקהל היעד המתאים לעסק שלכם.

סוגי המודעות באינסטגרם

  1. מודעות דינמיות – כמו רימרקטינג, המודעות פונות לגולשים על סמך פעילות קודמת שלהם
    באתר והן מתוזמנות בזמן הנכון לגולש.
  2. מודעות לייצור לידים – מודעות חכמות לייצור לידים, למעשה הן מאפשרות לגולש לראות פרטים על ההצעה/מבצע ולהשאיר פרטים מבלי לצאת מאינסטגרם.
  3. קאנבס – מודעות המותאמות למובייל בלבד, הן דומות לדף נחיתה עצמאי בתוך אינסטגרם ומאפשרות לקבל מידע נוסף, תמונה, סרטון וכפתור הנעה לפעולה בסיום.
  4. מודעות ליצירת לייקים בדף – מודעות המעודדות את הגולש לעקוב אחרי הדף ובכך להגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאלי בדף העסקי.
  5. וידאו – באמצעות מודעות וידאו ניתן ליצור אינטראקציה נוספת עם הקהל ולטרגט אותו על סמך זמן השניות הנצפה בסרטון ולשלב את קהל הרימרקטינג.

 

תהליך פרסום באינסטגרם – מה מתבצע בפועל ולמה דווקא אצלנו?

אפיון מורחב ובניית פרסונה לאפיון של קהל היעד

החלק החשוב ביותר בהצלחת מסע פרסום באינסטגרם הוא הבנת שירותי העסק, השוק וקהל הלקוחות. בפגישת ההיכרות נלמד על השירותים העסקיים, המתחרים ונבנה יחד פרסונה לאפיון קהל היעד.

מחקר קהלים

קידום ממומן באינסטגרם שהוא מוצלח, מורכב מבחירה נכונה של קהל היעד, כאלה שיביאו ללקוחות פוטנציאלים ולמכירה. אנחנו נבצע עבודת מחקר מקיפה שבא נאפיין וננתח יחדיו את קהל היעד. בנוסף נחקור את המתחרים.

קריאייטיב וקופי

מודעה זכירה ומניעה לפעולה תסייע להצלחת הקמפיין והגדלת שורת המכירות, זאת באמצעות העברת המסר הרצוי באופן המדויק לקהלי היעד הנבחרים.

קביעת אסטרטגיה

לאחר שלמדנו על העסק וביצענו את עבודת המחקר המקיפה שכוללת את מחקר הלקוחות, השוק והמתחרים נקבע אסטרטגיה שיווקית ופעולות להשגת המטרות.

שיפור חווית המשתמש

שיפור נראות האתר/דף הנחיתה תביא לחווית משתמש מקסימלית ותגדיל את זמן השהייה ומספר הלידים. אנחנו נבצע מגוון פעולות וניתן טיפים והמלצות בפעולות שיניעו את הגולש לבצע את הפעולה הרצויה כגון: שיפור נראות עמודי האתר, טקסט שמניע לפעולה, לחצני התקשרות ועוד.

מדידה

אנחנו נחבר את האתר לגוגל אנליטיקס (הכלי הפופולרי של גוגל) וכלי מדידה נוספים שיאפשרו לנו לקבל נתונים סטטיסטיים על קהל המבקרים, לנתח את התנהגותם וללמוד תובנות רבות שיתרמו להצלחת הקמפיין.

בקרה ותחזוקה שוטפת

הצלחת הקידום דורשת בקרה ותחזוקה מתמדת. לאורך כל תהליך הקידום נמדוד, ננתח ונשפר את הביצועים. בנוסף אנחנו נעזרים בכלים טכנולוגיים המסייעים לנו לבצע אופטימיזציה ולייעל את התהליכים.

שקיפות

אנחנו מאמינים בעבודה בשקיפות מלאה בכל תהליך הקידום. בכל תחילת חודש נשלח דו"ח חודשי מפורט הכולל את כמות המבקרים, עלויות, ומספר הלידים.

תנו לנו להזניק את העסק שלכם להצלחה
לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו קשר

השאירו פרטים