תפריט סגור

פרסום בטאבולה

פרסום בטאבולה – מה זה בכלל?

טאבולה היא מערכת פרסום ישראלית לקידום מאמרי תוכן ברחבי הרשת, למעשה בעזרת פרסום בטאבולה ניתן להעביר תוכן מותאם ובאופן טבעי ומיידי באינספור אתרים גדולים שמוקצים להם שטח פרסום של טאבולה, שקהל היעד שלנו נמצא שם ולהשיג לקוחות ע"י חשיפה של התוכן, שיווק באמצעות תוכן הוא הכלי האפקטיבי לשנת 2022.

שיטת פרסום בטאבולה – איך היא עובדת?

בעזרת טאבולה ניתן להפיץ כתבות תוכן באתרי הפרמיום המובילים בישראל, כדוגמת: וואלה, גלובס, ynet, מאקו, the marker ועוד.

איך זה נראה בפועל?

לדוגמא: אם העסק של הלקוח הוא החזרי מס, אז המודעה תוכל להופיע בשטח הפרסום באתר כמו MAKO בתחתית באיזור של "כתבות נוספות" בכתבה שמדברת על החזרי מס ועם כותרת שיווקית שתיתן את הפתרון לגולש: "החזר מס – איך עושים את זה נכון" ואז כשהגולש יקליק על המודעה הוא יגיע לדף נחיתה עם כתבה שיווקית שתסביר לו על התהליך שלבסוף תניע אותו להשאיר פרטי צור קשר.

כמה זה עולה?

שיטת הפרסום בטבולה היא לפי עלות לקליק, משלמים רק כשהגולש לחץ על המודעה, בדר"כ העלות לקליק נעה בין 1 ל 0.3 דולר.

ממה טאבולה מרוויחה בעצם?

טאבולה למעשה מתווכת בין אתרים למפרסמים, כך גם טאבולה מרוויחה מזה שהיא מקבלת שטח פרסום ותנועת גולשים גדולה, וגם בעלי האתרים שמקבלים עמלה מסוימת עבור שטח הפרסום שסיפקה.

פרסום בטאבולה

איך תביאו להצלחה של קמפיין פרסום בטאבולה?

תוכלו להביא להצלחה של קמפיין פרסום בטאבולה אם תתייחסו לדברים הבאים:

  1. מאמרים איכותיים
    כתיבת מאמרים איכותיים עם המון ערך, שיסביר לגולשים על התהליך, שיגרום להם להבין מי אתם ואיך אתר תוכלו לעזור להם ולתת להם את הפיתרון והמענה שהם צריכים, לשם כך חשוב להשקיע בבחירת כותב תוכן איכותי, לפעמים עדיף לשלם קצת יותר על מאמר טוב שלבסוף יביא לכם ללידים לפניות וכמובן להמיר את זה למכירות בסופו של יום.
  2. דף נחיתה מושקע
    חשוב שהדף שאליו יגיעו הגולשים ייראה טוב ומעוצב, שיעביר את המסר בצורה טובה, שיהיו טפסי צור קשר, לחץ ווטסאפ ועוד.

חשוב לזכור

ממומלץ לפנות לאנשי שיווק שיבנו לכם את הקמפיין בצורה מקצועית, קמפיין שבנוי טוב יביא גם לעלויות טובות יותר ולבסוף להצלחה של הקמפיין, משרדנו מתמחה בפרסום בטאבולה וכן פרסום באאוטבריין ושיווק דיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים במגוון הפלטפורמות הקיימות, אנו נשמח לבנות לך קמפיין טאבולה מוצלח ולהוביל אותך עד הדרך להצלחה.

תנו לנו להזניק את העסק שלכם להצלחה
לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו קשר

השאירו פרטים