תפריט סגור

קידום אתרים אורגני SEO בגוגל

קידום אתרים אורגני, הידוע כ-SEO (ראשי תיבות של Search Engine Optimization) אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. הוא קידום מתמשך של האתר בתוצאות החיפוש הטבעיות במטרה להביא אותו לדף הראשון תחת ביטויי החיפוש הרלוונטים לעסק, התהליך לוקח (6-4 חודשים עד שנה) אך התוצאות נשארות לטווח הארוך בהם העסק נהנה מתנועה איכותית ללא עלות על הקליקים והחשיפות.

לקבלת הצעת מחיר

קידום אתרים אורגני

המטרה
מטרה הקידום האורגני היא לגרום לגוגל לתעדף את האתר שלכם במקום גבוה יותר מהמתחרים שלכם בתוצאות החיפוש שמישהו מחפש את השירות/מוצר שיש לכם.

הדרך
תהליך הקידום האורגני הוא תהליך מתמשך שדורש זמן וסבלנות רבה וכרוך בסדרה של פעולות ושיפורים באתר ומחוץ לאתר בשלל פרמטרים במטרה להתאים אותו לאלגוריתמים של גוגל.

תהליך הקידום מחולק ל2 חלקים:
1) (on-site SEO)  פעולות הנעשות בתוך האתר – יצירת היררכיית תוכן, שיפור מהירות האתר, בדיקת סטטוס השרת, סריקת דפי 404, תגיות מטא, תגיות לתמונות, מבנה URL, קישורים פנימיים ועוד.
2) (off-Site SEO) פעולות הנעשות מחוץ לאתר – קישורים חיצוניים מאתרים סמכותיים, בניית מוניטין, ביקורות חיוביות, תנועה מרשתות חברתיות, תנועה מאתרים חזקים.

תוצאה והשקעה לטווח הארוך
לאתר מספר חודשים של עבודה האתר שלכם יעלה בדירוגים בביטויים מסוימים והוא יהנה מחשיפה ומתנועה איכותית ללא מסגרת תקציב לגוגל והתוצאות יישארו לטווח הארוך.

תהליך קידום האתר – מה מתבצע בפועל?

אפיון מורחב
החלק החשוב ביותר בהצלחת מסע פרסום הוא הבנת שירותי העסק, השוק וקהל הלקוחות. בפגישת ההיכרות נלמד על השירותים העסקיים, המתחרים ונבנה יחד פרסונה לאיפיון קהל היעד.

מחקר ביטויי מפתח וחקר המתחרים
מסע פרסום מוצלח מורכב מבחירה נכונה של מילות מפתח, כאלה שיביאו ללקוחות פוטנציאלים. המחקר מבוסס על ביטויים שיש בהם כוונת רכישה. בנוסף נבצע עבודת מחקר בקרב המתחרים.

קביעת אסטרטגיה
לאחר שלמדנו על העסק וביצענו את עבודת המחקר המקיפה שכוללת את מחקר הלקוחות, השוק והמתחרים שלכם נקבע אסטרטגיה שיווקית ופעולות להשגת המטרות.

אופטימיזציה
אנחנו נבצע אופטימיזציית On-Site וoff-Site משמעותה סדרה של שיפורים באתר ומחוץ לאתר בשלל פרמטרים. פעולה זו כוללת: יצירת היררכיית תוכן, שיפור מהירות האתר, סטטוס שרת, סריקת דפי 404, תגיות מטא, מבנה URL, תגיות H1-H6, תגיות ALT, קישורים פנימיים ועוד.

שיפור חווית המשתמש
שיפור נראות האתר תביא לחווית משתמש מקסימלית ותגדיל את זמן השהייה ומספר הלידים. אנחנו ניתן טיפים והמלצות בפעולות שיניעו את הגולש לבצע את הפעולה הרצויה כגון: טקסט שמניע לפעולה (מבצעים וכו'), המלצות לתוכן עשיר, צ'אט אוטומטי, כפתור ווטסאפ, לחצן התקשרות, סרטונים ועוד.

תוכן
אנחנו נעלה 2 מאמרים איכותיים בחודש.

קישורים
החלק המרכזי בקידום האתר הוא נושא הקישורים (מדד האמון) המשפיעים באופן תדיר על הדירוגים בתוצאות החיפוש. לאורך כל תקופת הקידום אנחנו נבנה פרופיל קישורים טבעי, איכותי וחזק מאתרים סמכותיים ורלוונטיים לנישה של האתר.

מדידה
אנחנו נחבר את האתר לגוגל אנליטיקס (הכלי הפופולרי של גוגל) וכלי מדידה נוספים שיאפשרו לנו לקבל נתונים סטטיסטיים על קהל המבקרים, לנתח את התנהגותם וללמוד תובנות רבות שיתרמו להצלחת הקידום.

בקרה ותחזוקה שוטפת
הצלחת הקידום דורשת בקרה ותחזוקה מתמדת. לאורך כל תהליך הקידום נמדוד, ננתח ונשפר את הביצועים. בנוסף אנחנו נעזרים בכלים טכנולוגיים מתקדמים שמסייעים לנו לבצע אופטימיזציה ולייעל את התהליכים.

שקיפות
אנחנו מאמינים בעבודה בשקיפות מלאה בכל תהליך הקידום. בכל תחילת חודש נשלח דו"ח חודשי מפורט הכולל את כמות המבקרים, דו"ח מיקומים של מילות המפתח עם השוואה לחודש שחלף וכן סיכום על פעולות הקידום שבוצעו.

חבילת קידום אורגני עכשיו במבצע מיוחד!
₪1500 לחודש | ללא חוזה מחייב
*2 מאמרים בחודש
*קישורים
*דו"ח חודשי ושקיפות מלאה

Call Now Button
פתח את הצ'אט
1
הודעה חדשה מ-אלדר
שלום, שמי אלדר מנהל המשרד, רוצה שאחזור אליך בטלפון ונתייעץ על קידום אתרך?