תפריט סגור

קידום אתרים אורגני

מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני, הידוע כ-SEO (ראשי תיבות של Search Engine Optimization) אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. הוא קידום מתמשך של האתר בתוצאות החיפוש הטבעיות במטרה להביא אותו לדף הראשון תחת ביטויי החיפוש הרלוונטים לעסק, התהליך לוקח (6-4 חודשים עד שנה) אך התוצאות נשארות לטווח הארוך בהם העסק נהנה מתנועה איכותית ללא עלות על הקליקים והחשיפות.

 

המטרה של קידום אורגני

מטרת קידום אורגני בגוגל היא לגרום לגוגל לתעדף את האתר שלכם במקום גבוה יותר מהמתחרים שלכם בתוצאות החיפוש שמישהו מחפש את השירות/מוצר שיש לכם.

 • הדרך

  תהליך הקידום האורגני הוא תהליך מתמשך שדורש זמן וסבלנות רבה וכרוך בסדרה של פעולות ושיפורים באתר ומחוץ לאתר בשלל פרמטרים במטרה להתאים אותו לאלגוריתמים של גוגל.

 • תוצאה והשקעה לטווח הארוך

  לאתר מספר חודשים של עבודה האתר שלכם יעלה בדירוגים בביטויים מסוימים והוא יהנה מחשיפה ומתנועה איכותית ללא מסגרת תקציב לגוגל והתוצאות יישארו לטווח הארוך.

קידום אתרים אורגני

תהליך קידום אתרים אורגני – מה מתבצע בפועל?

 1. אפיון של העסק
  החלק החשוב ביותר בהצלחת קידום אתרים אורגני הוא איפיון מלא של העסק, מצב השוק וקהל הלקוחות. במפגש הראשוני נכיר את השירות/המוצר של העסק ונבנה יחד פרסונה לאפיון קהל היעד.
 2. מחקר מילות מפתח וחקר המתחרים
  קידום מוצלח מורכב מבחירה נכונה של ביטויי החיפוש, כאלה שיביאו לעסק לקוחות ומכירות. מחקר הביטויים מבוסס על מילות חיפוש שיש בהם כוונה של רכישה. בנוסף נבצע עבודת מחקר בקרב המתחרים.
 3. קביעת אסטרטגיה
  לאחר שהכרנו את העסק ומוצריו וביצענו את המחקר המקיף שכולל את חקר הלקוחות, השוק והמתחרים נקבע אסטרטגיה שיווקית וסדרת פעולות להשגת המטרות העסקיות.
 4. אופטימיזציה
  אנחנו נבצע אופטימיזציית On-Site וoff-Site משמעותה סדרה של שיפורים באתר ומחוץ לאתר בשלל פרמטרים. פעולה זו כוללת: יצירת היררכיית תוכן, שיפור מהירות האתר, סטטוס שרת, סריקת דפי 404, תגיות מטא, מבנה URL, תגיות H1-H6, תגיות ALT, קישורים פנימיים ועוד.
 5. תוכן
  אנחנו נעלה בכל חודש כ-2 מאמרים איכותיים שנכתבים ע"י טובי הכותבים. בדגש על תוכן מקורי ככל האפשר, כאלה שיעניינו את הגולשים להיכנס ולקרוא ויביאו לתנועה חדשה של גולשים.
 6. קישורים
  החלק המרכזי של קידום אורגני האתר הוא נושא הקישורים (מדד האמון) המשפיעים באופן תדיר על הדירוגים בתוצאות החיפוש. לאורך כל תקופת הקידום אנחנו נבנה פרופיל קישורים טבעי, איכותי וחזק מאתרים סמכותיים ורלוונטיים לנישה של האתר.
 7. שיפור חווית המשתמש
  שיפור נראות האתר/דף הנחיתה תביא לחווית משתמש מקסימלית ותגדיל את זמן השהייה ומספר הלידים. אנחנו נבצע מגוון פעולות וניתן טיפים והמלצות בפעולות שיניעו את הגולש לבצע את הפעולה הרצויה כגון: שיפור נראות עמודי האתר, טקסט שמניע לפעולה, לחצני התקשרות ועוד.
 8. מדידה
  אנחנו נחבר את האתר לגוגל אנליטיקס (הכלי הפופולרי של גוגל) וכלי מדידה נוספים שיאפשרו לנו לקבל נתונים סטטיסטיים על קהל המבקרים, לנתח את התנהגותם וללמוד תובנות רבות שיתרמו להצלחת הקידום.
 9. בקרה ותחזוקה שוטפת
  הצלחת הקידום האורגני דורשת בקרה ותחזוקה מתמדת. לאורך כל תהליך הקידום נמדוד, ננתח ונשפר את הביצועים. בנוסף אנחנו נעזרים בכלים טכנולוגיים מתקדמים המסייעים לנו לבצע אופטימיזציה ולייעל את התהליכים.
 10. שקיפות
  אנחנו מאמינים בעבודה בשקיפות מלאה בכל תהליך הקידום. בכל תחילת חודש נשלח דו"ח חודשי מפורט הכולל את כמות המבקרים, דו"ח מיקומים של מילות המפתח עם השוואה לחודש שחלף וכן סיכום על פעולות הקידום שבוצעו.
 • חבילת קידום אתרים אורגני עכשיו במבצע מיוחד!

קידום אתר אורגני ב₪2000 לחודש | ללא חוזה מחייב
*2 מאמרים בחודש
*קישורים
*דו"ח חודשי ושקיפות מלאה

תנו לנו להזניק את העסק שלכם להצלחה
לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו קשר

השאירו פרטים