תפריט סגור

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל מחיר – מהם הגורמים המשפיעים על התמחור?

קידום אתרים בגוגל מחיר – אז ממה הוא מורכב? קיימות היום בשוק לא מעט חברות שמציעות שירותי קידום אתר בגוגל, המחירים בדר"כ משתנים מחברה לחברה. מה שכן יש הרבה מאוד עסקים שמשלמים עבור שירותי קידום ולא יודעים מה הם מקבלים/אמורים לקבל בתמורה, חשוב מאוד לפני שאתם סוגרים עם חברת פרסום בדקו טוב טוב את את החוזה ומה אתם הולכים לקבל בפועל והם זה תואם את הציפיות שאתם דורשים.
כמו כן אל תסתפקו רק בדוח חודשי אלה תדרשו לדעת מה עשו לכם בדיוק באותו החודש: מספר הקישורים שקיבלתם, מספר המאמרים שנכתבו לאתר שלכם, דו"ח מיקומים של מילות החיפוש ואיזה פעולות נוספות בוצעו.

חשוב לדעת ולזכור שככל שהתחום תחרותי יותר חברת הפרסום צריכה להקדיש יותר משאבים וכן יותר שעות עבודה, לכן חשוב לפעמים לשלם יותר כסף (לחברות רציניות, או פרילנסרים תותחים) ולדעת שיושבים עליכם באופן מסיבי..  ואם כבר סגרתם אצל חברה לקידום אתרים ואתם משלמים סכום זניח אז כדאי שתבדקו ותעקבו ושבאמת עושים לכם את העבודה (שלא תגלו פתאום שאתם בכלל לא מדורגים כי לא עשו לכם כלום), לצערי זה קורה הרבה, במיוחד למבוגרים ובעלי עסקים שאין להם זמן לעקוב, בקיצור חשוב להיות ערניים, כי אם אתם לא מקבלים לידים לאחר תקופה מסוימת סביר להניח שבאמת לא נגעו בכם או שבכלל מקדמים אתכם בביטויים שהם לא רלוונטיים (חשוב לקדם את האתר על ביטויים שיש בהם כוונת רכישה, שיביאו לבסוף לרכישה ולידים).

קידום אתרים בגוגל – מחיר ממוצע בשוק:

קידום אתרים בגוגל מחיר נקבע בהתאם לדרגת הקושי, אלה המחירים הממוצעים:

₪2000-₪1500 – זה אומר שהתחום לא תחרותי, ודורשת מהמקדם רמת השקעה חודשית נמוכה.

₪2500-₪2000 – תחום עם תחרות בינונית, דורשת מהמקדם רמת השקעה חודשית סבירה יחסית.

₪4500-₪2400 – תחום עם תחרות גבוהה מאוד, דורשת מהמקדם רמת השקעה חודשית מסיבית (המון קישורים נכנסים מאתרים חזקים, המון מאמרים ותכנים איכותיים ועוד ועוד).

  • משרד הפרסום "דיימונד דיגיטל" מתמחה במתן פתרונות שיווק דיגיטליים לעסקים, בגיוס לקוחות והגעה לקהלים חדשים. רוצה שנמקסם לך את המכירות בעסק?
    מוזמן לשוחח איתנו על קידום אתרך בגוגל>> 050-242-4232

תן לנו להזניק את העסק להצלחה

לשיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו קשר​

Scroll up