תפריט סגור

קידום עסקים

קידום עסקים קטנים באינטרנט

בשנת 2021 עסקים לא יכולים להתקיים בלי לקבל חשיפה באינטרנט, הישראלים בממוצע מבלים יותר מ12 שעות ביום בגלישה באינטרנט, כך שהאינטרנט הוא המקור העיקרי לבעלי עסקים עבור לקוחות חדשים, אז אם אתם לא נמצאים בו אתם פשוט לא קיימים, לשם כך צוות "דיימונד דיגיטל" דאג לכם ונותן לכם פה מספר טיפים איך גם אתם תוכלו לקדם את העסק שלכם באינטרנט. קידום עסקים ללא תשלום, כל זה במאמר הבא.

 

פרסום בפייסבוק

באמצעות הרשתות החברתיות תוכלו להגיע ללקוחות שלכם חינם, בעזרת פוסט בקבוצות בפייסבוק תוכלו לחשוף את העסק שלכם לקהל היעד שלכם, נסו לחפש ולהצטרף לקבוצות פייסבוק שהם הכי מתאימים לתחום שלכם, לדוגמא: אם העסק הוא "מזון לבעלי חיים" אז תצטרפו לקבוצות של "אוהבי בעלי חיים או בעלי כלבים/חתולים", ושם תוכלו להעביר את המסר שלכם.

 

2. גוגל ביזנס

פתחו כרטיס לעסק שלכם בגוגל מיי ביזנס, תמלאו את הכותבת של העסק ופרטים נוספים ולאחר שהכרטיס יאושר ויעלה לאויר תוכלו להנות מחשיפה לעסקם שלכם, כשמישהו יחפש את השירות שאתם מציעים באיזורכם יש סיכוי שאתם תעלו לו במפות.

 

3. אינדקסים

תשלחו את העסק שלכם לאינדקס אתרים איכותיים כמו B144, דפי זהב, איזי ועוד. ולקוחות יוכלו להגיע אליכם כשהם יחפשו את השירות שלכם באחד מהאינדקסים הללו.

 

4) יוטיוב

יוטיוב הוא מקום נהדר להגיע לצופים שמתעניינים במוצרים כמו שאתם מספקים, השקיעו בסרטונים והעלו אותם ליוטיוב ותוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם.