תפריט סגור

שיווק באינטרנט

הכל על שיווק באינטרנט

האינטרנט הפך בשנים האחרונות לזירה דיגיטלית מובילה לשיווק. כמו כן היא מציע למשווקים דרך מצוינת לקדם את המוצרים והשירותים שלכם ברשת, להגיע לקהל היעד הרלוונטי וללקוחות פוטנציאלים שמחפשים את המוצר/שירות שאתם מציעים.

ישנם סוגים רבים ושונים של טכניקות שיווק באינטרנט:

  1. אתרי מדיה חברתית –  פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וכו', המספקים הזדמנות מעולה לפרסם ללקוחות פוטנציאליים באמצעות שיתוף תוכן מקורי ויצירת אינטראקציות עם קהלי היעד הנבחרים.
  2. קידום אורגני SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) –
  3. פרסום בגוגל ממומן PPC (תשלום פר קליק)
  4. שיווק באמצעות תוכן
  5. אתרי בלוגים
  6. דואר אלקטרוני
  7. ניוזלטרים

 

שיווק באינטרנט בצורה נכונה – איך לעשות את זה נכון?

הרעיון המרכזי של שיווק באינטרנט הוא להעביר את המסר של המוצר/השירות שלכם בצורה הטובה ביותר ובכך לגרום לקהל היעד לרכוש את המוצר/שירות שלכם. ישנם חמישה מרכיבים חשובים בתהליך זה: זיהוי של שוק היעד שלכם, הגעה לשוק היעד שלכם, איסוף הנתונים משוק היעד, יצירת אסטרטגיה שיווקית ופעולות להשגת התוצאות הרצויות.

כמה זה עולה?

המחיר של שיווק באינטרנט תלוי במידה רבה במה שהעסק שלך צריך, אבל יש עלויות סטנדרטיות שכל עסק צריך להיות מודע להן לפני שמתחילים בכלל לשווק את העסק.

אחסון אתרים – בשביל שהאתר שלך יהיה באוויר תצטרך לשלם לחברת אחסון אתרים. בדרך כלל מדובר בתשלום חודשי שנע בין $5 ל-$50 דולר.

בנייה ועיצוב של האתר שלך – מעצב אתרים מקצועי שיבנה ויעצב אתר המותאם לעסק שלך. עוד עלות חד פעמית שנע בין $1,000 ל$5,000 דולר.

Scroll up