תפריט סגור

מה זה ויראלי?

ויראלי

ויראלי

מה זה שיווק ויראלי? כל הפרטים כאן

הביטוי "שיווק ויראלי" מתייחס למסר שמגיע לכמות אנשים גדולה תוך זמן קצר, כמו "וירוס" שמתפשט במהירות, כזה שכולם מדברים עליו, זה יכול להיות כל דבר: סרטון, תמונה, רכילות מסוימת, פאדיחה כלשהי שקרתה או משהו שקשור לפוליטיקה, בארץ בדר"כ תוכן שהפוך לויראלי הוא של מפורסמים ובלוגרים מוכרים, בדרכ גם פליטות פה של פולטיקאים הופכים לויראלי, כמו כן תוכן מקורי.

 

פוסט ויראלי ברשתות חברתיות – איך עושים את זה?

רוצים שהתוכן שלכם יהפוך גם ויראלי? מתלבטים איך לעשות את זה? דעו שגם אתם יכולים, שיווק ויראלי יכול לתפוס במידה ותביאו תוכן מקורי ככל האפשר, כזה שיתפוס את הגולשים, כמו לדגומא תמונה טובה שלא רואים כל יום, קופי מקורי (מלל) שיתפוס את האנשים כבר בתחילת המשפט, סרטון שיתחיל על מסר מיוחד עם המון רגישות בהתחלה, בעיקר בהתחלת הסרטון, ה10 השניות הכי קריטיות וכו'.

 

שיווק ויראלי יגרום לעלות זולה יותר

ידעתם שכל שהתוכן שאתם מעלים מעניין יותר והופך ויראלי אז עלויות הקמפיין יורדות באופן משמעותי ופייסבוק ואינסטגרם מפיצות יותר את המודעה לכמה שיותר אנשים ואז יש יותר מעורבות של גולשים, לכן פוסט שהוא ויראלי מקבל גם יותר חשיפות וגם אתם נהנים מעלויות טובות יותר.

לסיכום

דעו שגם היום תוכן טוב יהפוך מהר מאוד ל ויראלי ויגיע למאות אלפי ישראלים, תשקיעו בתוכן מקורי ככל האפשר וגם אתם תוכלו להגשים את החלום שלכם. משרד פרסום "דיימונד דיגיטל" מספק שירותי שיווק ברמה הגבוהה ביותר, פוסטים חזקים שהופכים לויראליים שנכתבי ע"י טובי המדריכים. אנחנו נמקסם לך את המכירות בעסק, התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ עם יועץ שיווק דיגיטלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll up